Élben az Élen 1983 óta Magyar zászló

45 000 HUF vásárlás felett ingyenes kiszállítás

Karrier

Az Extrametál üzlethálózat immáron 40 éve stabil képviselője prémium finomacél márkák javának, jelenleg 9 üzlettel és 6 webáruházzal várja kedves érdeklődőit ennek az igényes profilnak.
Cégcsoportunk tovább bővítése céljából új és ambíciózus munkatársakat keresünk kiemelt munkakörülményekkel és fizetéssel.

I. Üzletkötő / Sales Manager pozíció a Victorinox Magyarország / Extrametál csapatában!

Ez a pozíció kiváló lehetőség számodra, ha készen állsz új kihívásokra egy dinamikusan fejlődő üzletágban.

Cégünk B2B piacépítési kezdeményezéseihez keresünk munkatársat, amely új üzleti módszereket követel meg.

**Te vagy a megfelelő jelölt, ha:**

- Kiváló értékesítési készségeid vannak, és eredményorientált vagy. Szeretsz eladni, és megvan benned a szenvedély, hogy ügyfeleket nyerj meg.
- Magabiztosan kommunikálsz angolul, és képes vagy összetett szakmai szövegeket megérteni.
- Proaktívan írsz üzleti terveket a semmiből, és van tapasztalatod benne.
- Otthonosan mozogsz hideg e-mailek és telefonhívások világában.
- Rendelkezel jogosítvánnyal, és szívesen utazol az országban viszonteladó partnerek meglátogatása céljából.
- Szeretsz részt venni szakmai kiállításokon, rendezvényeken, és képviselni a céget.
- Kész vagy új módszereket és megoldásokat alkalmazni egy teljesen új üzletágban.

**Feladataid:**

- Új partnerek felkutatása, kapcsolatfelvétel és onboarding folyamataik koordinálása.
- Meglévő partnerek rendszeres látogatása, oktatása, motiválása, hogy növeljék a forgalmi eredményeket.
- Üzleti tervek készítése és riportálás a meghatározott KPI-ok alapján.
- Hideg megkeresések (e-mail és telefon) végrehajtása, új lehetőségek feltérképezése.
- Aktív részvétel szakmai rendezvényeken és eseményeken.
- A céges autóval országszerte utazás viszonteladókhoz.

**Amit kínálunk:**

- Versenyképes fizetés és juttatások.
- Céges autó biztosítása a munkavégzéshez.
- Egy sikeres és növekedő cég részeként, prémium termékekkel dolgozhatsz.

II. ELADÓI CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE:

Nagy előnyként kezeljük, ha az önéletrajz a következő kvalitásokról ad bizonyosságot:

  • aktivitás
  • ambíció
  • jó kommunikációs készség
  • műszaki érdeklődés
  • precizitás

Szóba jöhető üzleteink:

  • Budapest
  • Budaörs
  • Dunakeszi
  • Tatabánya

Fényképes önéletrajzokat emailben várunk az allas@extrametal.hu címre.

Legyen része jó hangulatú csapatunknak és fejlődő cégcsoportunknak!